DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1 399Kč

Novinky

Pro růst vlasů přírodní cestou

Scandinavian Biolabs je dánská kosmetická značka, která se zaměřuje na přírodní řešení pro růst vlasů. Produktová řada obsahuje šampony, kondicionéry a séra, které jsou navrženy tak, aby pomohly zlepšit hustotu a objem vlasů. Jejich hlavním složením je patentovaná Bio-Pilixin® formule, která obsahuje kmenové buňky a další přírodní složky, které pomáhají podporovat růst vlasů a snižovat vypadávání vlasů. Produkty Scandinavian Biolabs jsou bezpečné a účinné, a proto jsou vhodné pro každodenní použití.

 

580x580 LeadHub (29)

 

Scandinavian Biolabs Hair Growth Routine pro rast vlasů


Je určen pro muže, kteří chtějí zlepšit růst vlasů a zlepšit jejich celkovou kvalitu. Tento produktový balíček obsahuje tři produkty: **Hair Growth Condicioner**, **Hair Growth Serum** a **Hair Growth Shampoo**. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby pomohly zlepšit růst vlasů a zlepšit jejich celkovou kvalitu.

 

IP 2

 

Výsledky klinické studie


Výsledky klinické studie Bio-Pilixin® Activation Serum ukázaly, že 93% účastníků mělo klinicky testované snížení vypadávání vlasů po 150 dnech používání a 73% mělo klinicky testovaný nárůst hustoty vlasů po 150 dnech používání kosmetických přípravků.

IP 3  IP 4  

SB women pic1  SB women pic3

 

Co říkají zákazníci


Podle recenzí zákazníků na **Scandinavian Biolabs** webové stránce, většina zákazníků byla s produktem spokojena. Na stránce **Trustpilot** má **Scandinavian Biolabs** hodnocení **4.1 hvězdičky** z 5 na základě více než **1145 recenzí** .

Někteří zákazníci uvedli, že viděli zlepšení v růstu vlasů a kvalitě vlasů po použití produktového balíčku. Nicméně, někteří zákazníci uvedli, že neviděli žádné zlepšení po použití produktového balíčku.

 

PROGRAM PRO MUŽE

SB Routine MEN

PROGRAM PRO ŽENY

SB Routine Woman

 

 

 

 

Inovativní vitamíny na vlasy, kůži a nehty od KolagenDrink
Aby vaše vlasy zářily, potřebují vyváženou dávku vitamínů a minerálů. Pryžové vitamíny KolagenDrink jsou, jako jediné v lipozomální formě. Ta zaručí, že maximálně působí tam, kde je třeba a Vy už dokonalost dotvoříte jen krásným úsměvem.
 
580x580 LeadHub (13)
 

Otázky a odpovědi.


Proč říkáme, že gumové vitamíny na krásu od KolagenDrink jsou nejlepší?


Protože jsou lipozomální. Žádný jiný podobný produkt v podobě pryžových bonbónů v lipozomální formě na trhu není. Jeden bonbon obsahuje vyváženou denní dávku vitamínů pro podporu zdraví vlasů, pokožky a nehtů.
 

Viděl jsem v prodeji i jiné gumové bonbóny na krásu. Proč jsou horší?


Na trhu je mnoho pryžových vitamínů na krásu. Jsou to běžné vitamíny. Pokud nejsou lipozomální, nemohou být tak účinné, jako KolagenDrink Liposomal Hair, Skin, Nails.
 

A co to znamená, že jsou lipozomální?


Znamená to, že aktivní látky (vitamíny a minerály) tělo využije až na 95%. U běžných vitamínů je to jen kolem 20%.
 

Proč jsou lipozomální pryžové bonbóny na krásu KolagenDrink na trhu jediné?


Protože sledujeme nejnovější světové vědecké trendy a novinky. Při výrobě našich produktů spolupracujeme s těmi nejlepšími.
 

Dobře, jsou účinné, ale jsou také chutné?


Na 100%. Budete je milovat. Mají příjemnou sladkou brusinkovou chuť.
 

Jak dlouho vydrží jedno balení?


30 dní. V balení je 30 pryžových bonbonů. Každý jeden bonbon obsahuje vyváženou denní dávku vitamínů.
 

Jsou vhodné i pro vegany?


Ano. A neobsahují ani GMO, gluten, konzervační látky a želatinu.
 
 

Softdrop Technology


Je jedinečná inovativní patentovaná technologie vyvinutá pro vitamíny v podobě pryžových bonbonů, jako jsou gumové bonbóny KolagenDrink Lipozomální bonbóny HAIR, SKIN, NAILS.
 
580x580 LeadHub (14)
 
 
Softdrop Technology umožňuje tvorbu lipozomů in-situ, to znamená přímo na místě. Právě tato technologie umožňuje tvorbu lipozomálních pryžových bonbonů – vitamínů.
 
  • První krok zahrnuje vysokotlakou homogenizaci a sušení rozprašováním.
  • Druhým krokem je hydratace, probíhající uvnitř pryžových bonbonů, kde se produkují stabilní lipozomy.

Aktivní složky (vitamíny) vytvářejí se slunečnicovým lecitinem komplexní substance. Cukr chrání pryžové bonbóny a lipozomy před deformací a zvyšuje jejich stabilitu.
 

Účinné a chutné vitamíny na krásu.

580x580 LeadHub (15)
Kolagen proti celulitidě: Co ukazuje výzkum?
I když je celulitida zcela normální a není cizí ani těm nejzdravějším a nejzdatnějším lidem, neznamená to, že nemůžeme přirozeně pracovat na jejím zmírnění. Dobrou zprávou je, že suplementace kolagenem na redukci celulitidy byla vyzkoušena a testována a verdikt výzkumu zní:
 
"Dlouhodobá terapie perorálně podávanými kolagenovými peptidy vede ke zlepšení celulitidy."
 
580x580 LeadHub (10)
 

Co způsobuje celulitidu?


Jak víme, celulitida je komplexní problém, který postihuje asi 85 % žen nad 20 let. Vyskytuje se zejména na stehnech, hýždích a břiše a vyznačuje se pomerančovou kůží nebo tvarohovým vzhledem. Faktory spojené s celulitidou zahrnují genetiku, pohlaví, věk, etnickou příslušnost, stravu, sedavý životní styl a těhotenství. Je charakterizována přítomností:
 
  • Nadbytečný tuk vystupuje do dermis
  • Poruchy krve a lymfy
  • Změněná dermální extracelulární matrice

Přestože je celulitida často přítomna u zdravých jedinců s normální tělesnou hmotností, nadváha ji zhoršuje.
 
 
580x580 LeadHub (11)
 

Jak léčit celulitidu?


Pokud jde o boj s tímto nežádoucím návštěvníkem, je známo, že zlepšení dermální síly a elasticity pokožky jsou dva důležité terapeutické cíle. Perorální terapie bioaktivními kolagenovými peptidy (tj. hydrolyzovaný kolagen KolagenDrink) je založena na předpokladu, že specifické kolagenové peptidy mohou zlepšit a zvýšit dermální pevnost a pružnost pokožky zevnitř. Proto se prokázalo, že doplnění kolagenu na redukci celulitidy má určitý pozitivní účinek.
 

Co ukazuje výzkum?


Ve dvojitě zaslepené, placebem kontrolované klinické studii* byla zkoumána účinnost bioaktivních kolagenových peptidů na léčbu celulitidy u normálních žen a žen s nadváhou.
 
Výsledky studie ukázaly, že pravidelné požívání kolagenových peptidů po dobu 6 měsíců vedlo k jasnému zlepšení vzhledu pokožky u žen se středně těžkou celulitidou. Na základě aktuálních údajů lze konstatovat, že dlouhodobá terapie perorálně podávanými kolagenovými peptidy vede ke zlepšení celulitidy a má pozitivní vliv na zdraví pokožky.
 
580x580 LeadHub (12)
 
Samozřejmě není třeba zapomínat na další způsoby, jak celulitidu zmírnit, jakými například jsou:
 
  • Zůstat hydratovaný
  • Udržování zdravé hmotnosti
  • Používání krémů nebo pleťových vod
  • Masáže
  • Zdravý životní styl (vhodná strava a dostatek pohybu)