DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1 399Kč

Doprava a platba

PLATEBNÍ PODMÍNKY

V internetovém obchodě www.kolagendrink.cz může kupující uhradit kupní cenu tímto způsobem:

Platba kartou online - nakupování u nás je opravdu jednoduché. Díky rozvoji internetového bankovnictví se celý platební proces zkrátil na minimum. Platba kartou online prostřednictvím platební brány GoPay umožňuje zaplatit prostřednictvím platební karty přímo na náš účet během několika sekund. Díky tomu se doručení vaší objednávky urychlí. Za platbu kartou online není účtován žádný dodatečný poplatek.

Google Pay - Google Pay spojuje všechny způsoby plateb přes Google. Více o Google Pay zde.

Dobírka - peníze za zboží zaplatíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli, kurýrovi, nebo na poště. Kupující může uhradit platbu za dobírku v hotovosti, nebo v případě doručení kurýrem DPD i platební kartou.

 

DODACÍ PODMÍNKY

Dodací lhůta začíná běžet dnem přijetí závazné objednávky, která obsahuje všechny potřebné údaje pro její vyřízení. V případě, že se objednané zboží nenachází na skladě, prodávající se zavazuje neprodleně o tom uvědomit kupujícího a dohodnout se s ním na dalším postupu.

Internetový obchod www.kolagendrink.cz dodává své produkty prostřednictvím:

Kurýr společnosti DPD - zásilka Vám bude doručena do tří pracovních dnů po podání zásilky. Zásilku podáváme k odeslání obvykle v den přijetí objednávky, pokud to je do 10:00 hod do obědu, v ojedinělých případech na druhý pracovní den od přijetí objednávky. Zákazník by se měl v době doručení zdržovat na adrese, kterou uvedl v objednávce. V případě, že Vás nezastihne kurýr na dodací adrese, bude Vás telefonicky kontaktovat a dohodne se s Vámi na dalším postupu.

Packeta80% zásilek dorazí již do druhého dne. Dobu doručení negarantujeme, ale uděláme maximum pro to, abychom vaši zásilku doručili co nejdříve.

Cena dopravy pro ČR (Kč):

Přepravce Do ČR
stiahnuť (1) 125 Kč
logo Packeta 99 Kč

Při nákupu nad 1399 Kč je doprava zdarma.

V případě dobírky se účtuje 39 Kč (DPD) a 20 Kč (Packeta).

Uvedené ceny platí pro Českou republiku. V případě jakýchkoliv změn Vás budeme kontaktovat.