DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1 399Kč

Kloubní výživa, která přináší výsledky, Collagen JOINT SUPPORT

CO JE COLLAGEN JOINT SUPPORT A PRO KOHO JE URČEN.

carousel---1160x441___final_003---cz

Collagen JOINT SUPPORT je doplněk stravy primárně určen na podporu pohybového aparátu, který byl vyvinut a je vyráběn ve Švédsku. Svým jedinečným složením oslovil všechny, kteří ho vyzkoušeli. Přináší jedinečné výsledky a jeho užívání je tak jednoduché.

Pokud máte bolesti kloubů, zad, potíže při pohybu, sportování, chůzi či každodenní nevyhnutelné aktivitě, Collagen JOINT SUPPORT je určen pro Vás.

Podporuje:

- hybnost a pružnost všech kloubů, šlach a svalů,

- tvorbu kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí,

- předcházet vzniku degenerativních onemocnění, osteoartritidy, artritidy a artrózy,

- stav pokožky a pomáhá předcházet vráskám, celulitidě, striím a pigmentovým skvrnám

- účinek přetrvává až do 2 měsíců od ukončení užívání

 

kolagendrink joints

 

PROČ COLLAGEN JOINT SUPPORT?

Jedinečné složení

Má jedinečné složení na všestrannou podporu pohybového aparátu. Hlavní složky speciálního složení na podporu kloubů výživového doplňku Collagen Joint Support jsou chondtroitín, glukosamin, kolagen (až 5000 mg) s obsahem L-karnitinu a MSM - zdroj organické síry. 

Chondtroitín a glukosamin pomáhají regenerovat chrupavku a jiné pojivové tkáně - kosti, vazy a šlachy. Pružnost a výživa kloubní chrupavky je podpořena schopností chondtroitínu zadržovat vodu.

Chondroitin působí protizánětlivě, redukuje bolesti kloubů a tlumí aktivitu enzymů, které poškozují chrupavku. Příznivě působí i proti bolestem a zánětům při artróze kloubů.

Glukosamin se nachází v každé chrupavce a je součástí velkých molekul nazývaných glykosaminoglykany a proteoglykany. Zjistilo se, že glukosamin podán orálně přechází do krve a zachytí se v chrupavce, kde se zabudovává do těchto struktur. Příznivě ovlivňuje rovnováhu metabolických procesů v chrupavce a stimuluje buňky chrupavky k produkci kolagenu. Pomáhá také ukládat vápník do kostí a napomáhá regeneraci chrupavek, čímž zlepšuje pohyblivost kloubů, zmírňuje bolesti i zánětlivé procesy.

Důležité je, že při dlouhodobém užívání glukosaminu se nejen zmírnily bolesti a zlepšila funkce postižených kloubů, ale podle rentgenových snímků se zastavilo i další poškozování chrupavky a zužování kloubní štěrbiny. Glukosamin je vhodný především při prevenci artrózy (osteoartrózy).

Kolagen snižuje degeneraci a bolesti kloubů. Díky své hladké gelové struktuře umožňuje bezbolestný pohyb kostí v kloubech. Užívání kolagenu zajistí kloubem snadnější pohyb, snižuje bolest často související se stárnutím a dokonce sníží riziko poškození kloubů. Kolagen spolu s L-karnitinem je účinný při léčbě osteoartrózy a poruch kloubů.

MSM představuje zdroj organické a biologicky nejlépe vstřebatelné formy síry, která zvyšuje zdraví, flexibilitu a pohyblivost kloubů. Zmírňuje jejich záněty a redukuje bolest. MSM pomáhá vytvářet pojivovou tkáň a opravovat klouby, šlachy a vazy. Biologická aktivní síra je jeden ze čtyř nejdůležitějších minerálů hojení v těle, které jsou potřebné pro mnoho různých kritických tělesných funkcí.

 

Složka 

Dávka 15 ml

DDD %

Vitamin C (kyselina L-askorbová)

120 mg

150

Vitamin B12 (kyanokobalamin)

5 µg

200

Vitamin D (cholekalciferol)

15 µg

300

Směs bylin:

2 mg

**

Kurkuma (Curcuma longa), kořen, stonek

1 mg

**

Zelený čaj (Carmello sinensis), prášek z listů

1mg

**

Speciální formule na klouby

6 000 mg

**

Hydrolyzovaný kolagen

5 000 mg

 

MSM (metylsulfonylmetan)

250 mg

 

Glukosamin sulfát

250 mg

 

Chondroitin sulfát

250 mg

 

L-karnitin

250 mg

 

DDD %  - doporučená denní dávka 

** - DDD není stanovena

Tekutá forma

Forma výživového doplňku. Collagen JOINT SUPPORT je v tekuté formě. Ta méně zatěžuje žaludek a účinné látky z výživového doplňku se efektivněji dostanou do organismu.

Chuť

Chuť výživového produktu a jeho užívání. Mnohé výživové doplňky mají nepříjemnou chuť a zápach a snadno se lidem zprotiví. S Collagen JOINT SUPPORT se vám toto určitě nestane. Má příjemnou chuť i vůni lesního ovoce, které pocházejí ze 100% přírodních koncentrátů.

dark-mood-food-2986532_1920

Jelikož je v tekuté formě, stačí nalít do odměrky doporučené množství a budete si jist, že tato dávka je přesně taková, jakou vaše tělo potřebuje.

Přírodní produkt

Collagen JOINT SUPPORT je přírodní produkt získaný z výtažků potravy a rostlin.

Neobsahuje GMO, pšenici, lepek, sóju, vejce, ořechy a mléčné výrobky.

CZ prirodny produkt

Výroba a jeho kvalita

Způsob výroby a jeho kvalita - Collagen JOINT SUPPORT schválila EU a splňuje všechny nejvyšší evropské požadavky na výrobu, požadavky Švédského úřadu veřejného zdravotnictví a Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EU / EFSA). Je vyroben ve Švédsku při dodržování nejvyšších standardů kvality při procesu výroby.

 

HACCP    green world care   SE urad ver. zdrav.   ad3 Award Winning

Cena

Cena vám ví o výživovém doplňku dost prozradit a zároveň může také zavádět. Nejkvalitnější kloubní výživa určitě není ta nejlevnější, ale rozhodně nemusí být ani ta nejdražší. Collagen JOINT SUPPORT je z pohledu kvality určitě cenově nejdostupnější produkt. Doslova jde o kvalitní produkt za nejlepší cenu.

33 - dnovy program Collagen JS  KD   99- dnovy program Collagen JS KD

 

overené zákazníkmi KolagenDrink