DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1 399Kč

Kyselina hyalurónová 60 kapsúl

Kód: 15
325 Kč
Skladem - odesíláme ihned
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Produkt Kyselina hyaluronová, 60 kapslí je určena na podporu pleti, pohybového aparátu a celkového zdraví. Kyselina hyaluronová v těle tvoří přirozenou součást pojivových a pokožkových tkání.
 
Denní dávka: 50 mg kyseliny hyaluronové / 1 kapsle (60 denních dávek).

Detailní informace

HEUREKA CZ

Detailní popis produktu

Vyskytuje se v tkáních, nervových vláknech, sklivci, kůži a v synoviální tekutině v kloubech, vyplňuje mezibuněčné prostory.
Střední molekulová hmotnost 1 2000 000 daltonů.
 
Kyselina hyaluronová je čirá, viskózní látka, která se přirozeně produkuje v lidském těle. Kyselina hyaluronová je přítomna v každém pojivové tkáni a orgánech. Najdeme ji v pokožce, synoviální tekutině, krevních cévách, v mozku, očích, chrupavce, srdeční chlopni a pupeční šňůře.
Kyselina hyaluronová má významné hydratační vlastnosti a vysokou schopnost vázat vodu.
Zhruba polovina kyseliny hyaluronové v těle je přítomna v pokožce, kde se váže na vodu, čímž pomáhá udržovat pokožku hydratovanou (1). Její zastoupení v pokožce má významný vliv na tvorbu vrásek. Přirozený proces stárnutí, UV záření, tabákového kouř a znečištění její množství v pokožce snižuje.
  
Jak Kyselina hyaluronová, 60 kapslí pomáhá
 
Pevnější pokožka a méně vrásek
Studie prokázaly (2), že při denní dávce 120 mg došlo již po 8 týdnech užívání k významnému zmírnění vrásek. Podle další studie (3) užívání roztoku kyseliny hyaluronové vedlo k významnému zvýšení pružnosti kůže, hydrataci pokožky a k významnému snížení drsnosti kůže a hloubky vrásek. Kyselina hyaluronová může pomoci i při léčbě akné. Sice neléčí akné přímo, avšak její hydratační vlastnosti mohou pomoci zabránit tomu, aby byla pokožka suchá a tím odvrátit vznik zánětu pokožky a projevům akné.
 
Snížení bolesti kloubů
Kyselina hyaluronová je klíčovou složkou synoviální tekutiny (kloubní maz), která zajišťuje hladký pohyb kloubů a jejich minimální tření, čímž udržuje jejich životnost a funkčnost. Předpokládá se, že ztráta kyseliny hyaluronové přispívá k osteoartróze.
Užívání 80 - 200 mg výživového doplňku kyseliny hyaluronové denně po dobu alespoň dva měsíce významně snižuje bolest kolena u lidí s osteoartrózou, zejména u lidí ve věku od 40 do 70 let (4,5,6,7).
Některé výzkumy ukazují (8), že kombinace perorálního užívání doplňků kyseliny hyaluronové s injekcemi kyseliny hyaluronové může pomoci prodloužit období zmírnění bolesti kolena, kyčlí nebo kotníku způsobené osteroartrózou a tak prodloužit čas mezi jednotlivými injekcemi.
 
Pevnější vlasy a nehty
Zvýšením příjmu kyseliny hyaluronové někteří účastníci studie zaznamenaly zvýšení pevnosti vlasů a nehtů (3).
 
Pomáhá při pálení žáhy
Nový výzkum ukazuje, že doplňky kyseliny hyaluronové kombinované s chondroitinem mohou pomoci zmírnit příznaky pálení žáhy (9,10,11).
Kyselina hyaluronová podporuje proces hojení a regenerace sliznice jícnu.
 
Pro koho je Kyselina hyaluronová, 60 kapslí vhodná
Doplněk stravy je vhodný pro muže i ženy. Není vhodný pro děti.
 
Dávkování
Jednu želatinovou tobolku zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučená denní dávka je jedna tobolka. Denní dávka obsahuje 50 mg kyseliny hyaluronové.
 
Upozornění
Přípravek je pouze pro vnitřní použití. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné nebo kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Nedoporučuje se užívat osobám mladším 18 let.
 
Skladování
Skladujte v suchu, mimo přímého slunečního záření při teplotách 6-25 ° C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.
 
Balení
60 kapslí (30 g)
 
Zložení
Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza, želatinová kapsle, kyselina hyaluronová, protispékavá látka: stearan hořečnatý
 
Složka Množství % RVH
Kyselina hyaluronová 50 mg referenční výživová hodnota není definována
 
 
 
 Certifikát

Hyaluronát sodný (Food Grade Sodium Hyaluronate) (HB20200102) 04032020-1

 

 
Vyrobeno na Slovensku.

Doplňkové parametry

Kategorie: KYSELINA HYALURONOVÁ
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: